داستان تاریخ‌سازی بزرگ‌ترين رپر زنده‌ی دنیا

داستان تاریخ‌سازی بزرگ‌ترين رپر زنده‌ی دنیا

?در شماره‌ی جدید مجله‌ی Vanity Fair برای ماه آگوست، تصویر کندریک لامار با تیتر "The Gospel According to Kendrick Lamar" روی صفحه‌ی اصلی قرار گرفته است.


?در مصاحبه‌ای که کندریک با این مجله انجام داده، درمورد سرفصل های فراوانی درمورد جامعه‌ی آمریکا صحبت کرده است و ونیتی فِیر نگاهی انداخته به داستان تاریخ سازی این رپر سی ساله‌ی اهل کامپتون.

?وقتی از این کندریک درمورد صحبت‌های اخیر کانیه وست درمورد بردگی سیاهپوستان آمریکا و اینکه "آیا دوران قرارگرفتن در سرخط اخبار با اظهارنظرهای جنجالی پایان یافته است یا نه" سوال شد، او به سادگی گفت: "اون دیدگاه خودشو داره، و درمورد چیزی که همه باهاش مخالفن موافقت نشون میده، و اگه بخوام می‌تونم شخصا در این مورد مکالمه‌ای رو باهاش داشته باشم."

?همچنین کندریک درمورد شوکه شدنش از قرار گرفتن در جامعه نخبگان آمریکا صحبت کرده و به ونیتی فیر گفته است که هیچوقت فکرش را نمی‌کرده که به چنین نقطه ای برسد. کندریک در این زمینه اظهار داشت: "وای، فکر اینکه توی جامعه ی آکادمیک شناخته بشی... این واقعا می‌تونه منو به بالاتر و ورای چیزی که هستم هدایت کنه. این چیزیه که مدت‌ها پیش باید برای هیپ‌هاپ اتفاق می‌افتاد."

?صحبت به اینجا کشید که کندریک در حال حاضر اجرایی در Madison Square Garden برپا کرده، درحالی که عنوان جدیدش روی صفحات نمایش بزرگی در این کنسرت‌ها به چشم می‌خوره: "Pulitzer Kenny." کندریک نه تنها پرانرژی و زنده در میان این صنعت آشفته در حال فعالیته، بلکه بعد از بردن جايزه ادبى پوليتزر، توسط اکثریت غریب به اتفاق مخاطبان به‌عنوان "بزرگترین رپر زنده‌ی حال حاضر" شناخته می‌شه.

?همینطور در خلال صحبت هاش درمورد رپر بزرگ اهل دیترویت یعنی امنم صحبت کرده و گفته: "شاید بشه گفت امنم یکی از بزرگ‌ترین استادان فن سخن و کلماته. برای این ادعا دلایل خیلی زیادی میشه آورد، اما فقط طرز انعطاف دادنش به کلمات کافیه. آلبوم The Marshall Mathers LP زندگی منو تغییر داد."

?کندریک همچنین صحبت‌هایی درمورد حضورش در کاخ سفید و سیاست‌ها و عقاید شخصیش داشته که می‌توانید از اینجا به متن کامل رونوشت‌ صحبت‌هاش دسترسی پیدا کنید.


دانلود

  • فرمت : Other / کیفیت : Other

اشتراک گذاری

1397/4/9

نظرات

ارسال نظر

پیشنهاد برای شما