داکتر دره و جیمی آیوین بازنده‌ی نبرد قانونی بر سر حق امیتاز برند Beats

داکتر دره و جیمی آیوین بازنده‌ی نبرد قانونی بر سر حق امیتاز برند Beats

?این دو چهره‌ی آشنا، سال ۲۰۱۶ توسط یکی از شرکای تجاری سابقشان تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.


?این شریک تجاری که استیون لامار نام دارد، مدعی است که مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار بابت حق امتیاز برند هدفون بیتس طلب دارد و از سوی دیگر دره و آیوین ادعا می‌کنند که هیچ اشتباهی در این پرونده صورت نگرفته است و بدهی‌ای به شریک سابقشان ندارند؛ هرچند هیئت منصفه با این دو نفر هم عقیده نبوده و حق را به استیون لامار داده است.

?به گزارش وبسایت TheBlast، رأی هیئت منصفه حاکی از آن است که لامار در مجموع می‌بایست ٢۵،٢۴٧،٣۵٠ دلار خسارت بابت حق امتیاز نسخه‌های مختلف هدفون بیتز دریافت کند.

?او به تفکیک باید ٧،۴۴٨،٨٣٨ دلار بابت هدفون‌های Studio 2/Remastered، همینطور ١۴،٨۵۶،٧٢١ دلار برای هدفون‌های بی‌سیم Studio 2 و ۲،۹۴۱،۷۹۱ دلار بابت هدفون‌های Studio 3 دریافت کند.

?دره و آیوین در اعتراض به این رای هیئت منصفه ادعا کرده‌اند که نقشی در جنبه‌ی تکنولوژی نداشته اند و عمدتا در بخش‌های طراحی و بازاریابی این محصولات فعال بوده‌اند.

?لامار در سال ۲۰۱۴، پیش از مالکیت کمپانی Apple با دره و آیوین توافقی حاصل کرده بود. بعد از آنکه اپل برند هدفون بیتز را به مبلغ ۳ میلیارد دلار خریداری کرد و صاحب امتیاز آن شد، لامار به این نتیجه رسید که حق امتیازش جهت کمک به توسعه‌ی این محصول نادیده گرفته شده است.

اشتراک گذاری

1397/4/7

نظرات

ارسال نظر

پیشنهاد برای شما