آهنگ حاشیه‌ساز March 14th قبل از انتشار دیس‌ترک Story of Adidon ضبط‌ شده است!

آهنگ حاشیه‌ساز March 14th قبل از انتشار دیس‌ترک Story of Adidon ضبط‌ شده است!

?اخیرا Rolling Stone با عده ای از همکاران مشترک دریک و کانیه وست برای یافتن ارتباط بین آلبوم Scorpion و آهنگ Story of Adidon به گفتگو پرداخته است و در این میان با T-Minus پرودوسر آهنگ March 14th نیز صحبت کرده است و او به این مجله گفته است:

?"فک میکنم دلیلی که [دریک] اسم این ترکو چهاردهم مارس گذاشت، تاریخ ضبطش باشه... من خودم تا وقتی که آلبوم بیرون بیاد محتوای آهنگو گوش ندادم چون یه چیز شخصی بود؛ باید محفوظ می‌موند. اما متاسفانه اطلاعات آهنگ به بیرون درز کرد و فک می‌کنم اینطوری بود که پوش متوجه [قضیه بچه‌دار شدن دریک] شد."

?حالا چیزی که این صحبت‌ها را جالب‌تر می‌کند این است که احتمالا دریک در زمان سفرش به وایومینگ و دیدار با کانیه وست، این ترک را برای او پخش کرده باشد و کانیه کسی باشد که اطلاعات موجود در این آهنگ را با پوشاتی درمیان گذاشته است. و حالا اظهارات یکی دیگر از همکاران کانیه به نام Malik Yusek، تا حدودی این ادعا را تایید میکند:

?"من خودم اونجا نبودم، اما می‌دونم داستان از چه قراره؛ دریک نسخه‌های اولیه‌ی آلبومشو برای کانیه پخش کرد. فک می‌کنم باید مواظب حرکاتتون باشید. البته فکر که نمی‌کنم، مطمئنم. باید مواظب حرکاتتون، چیزی که به دیگران می‌گید و چیزی که ممکنه بیرون درز کنه باشید. مگه این جمله مال کنفسیوس نبود که می‌گفت "چیزی که در گوش نزدیک‌ترین دوست خود زمزمه می‌کنید ممکن است صد مایل آن‌طرف‌تر به گوش بزرگترین دشمنتان برسد"؟"

?یا J. Valle یکی دیگر از پرودوسرهای آلبوم دریک گفته است که ترک March 14th در همان روزی ضبط شده بود که دریک به وایومینگ سفر کرد:

?"چهاردم مارس همون روزیه که [دریک] یکم Fortnite بازی کرد و بعدش گفت" باید یه هواپیما بگیرم و یه سر برم وایومینگ". و همون روزم پاشد رفت اونجا تا کانیه و تیمشو ببینه. حالا نمی‌دونم این ترکو اونجا براشون پخش کرده یا نه."

?خود Malik Yusef با وجود رابطه نزدیکش با G.O.O.D Music گفته است که همه می‌بایست توجه بیشتری به مسائل حل نشده‌ی بین دریک و پوشاتی می‌کردند.

?همچنان شایعه‌ی درز کردن اطلاعات توسط کانیه وست بطور صددرصد تایید نشده است؛ اما طبق اظهاراتی که در بالا خواندید، می‌توان تاحدود زیادی کانیه را در مرکز این موضوع دانست.

دانلود

  • فرمت : Other / کیفیت : Other

اشتراک گذاری

1397/4/16

نظرات

ارسال نظر

پیشنهاد برای شما