توهین‌های دانلد ترامپ به لبران جیمز؛ واکنش محمود احمدی‌نژاد!

توهین‌های دانلد ترامپ به لبران جیمز؛ واکنش محمود احمدی‌نژاد!

⭕️دانلد ترامپ هرگز دست از حاشیه‌سازی بر نخواهد داشت!


⚠️اگر با فیلترشکن صفحه را باز کنید می‌توانید به محتوای توییت‌ها و ویدیو‌ها دسترسی آسان تری داشته باشید⚠️

.

?داستان از اینجا شروع می‌شود؛ هفته گذشته، لبران جیمز، فوق ستاره دنیای بسکتبال و بازیکن فعلی تیم لس‌آنجلس لیکرز در مصاحبه‌ای با دان لمون، مجری شبکه خبری CNN، درباره سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا دست به انتقاد زد و اظهار داشت که ترامپ از ورزش برای چند دسته کردن مردم استفاده می‌کند، درحالی که ورزش موجب نزدیک شدن مردم به یکدیگر می‌شود.

.

?جیمز که در مدرسه I Promise (قول داده بودم) که به تازگی آنرا برای کودکان قشر ضعیف زادگاهش آکرون در ایالت اوهایو تاسیس کرده است، به این گفتگو پرداخته، و در انتقاد به دانلد ترامپ گفته است:

.

?"او به‌دنبال جدا کردن ما از یکدیگر است و چیزی که در چند ماه اخیر متوجه شده‌ام این است که او از ورزش به‌نوعی برای جدا کردن ما بهره می‌گیرد، و این چیزی است که نمی‌توانم هضم کنم زیرا می‌دانم که با ورزش بود که برای اولین بار در نزدیکی سفیدپوستان قرار گرفتم و فرصت این را پیدا کردم تا آنها را بشناسم و از آنها یاد بگیرمو آنها هم این فرصت را پیدا کردند تا مرا بشناسند و از من یاد بگیرند و ما به دوستان بسیار خوبی تبدیل شویم."?طبیعتا همانطور که انتظار می‌رفت، دانلد ترامپ علیرغم پست حساس سیاسی‌اش بلافاصله به این صحبت‌های لبران جیمز واکنش نشان داده و در توییتی به جیمز و مجری برنامه یعنی دان لمون تاخته است. ترامپ در این توییت نوشته است:

.

?"لبران جیمز اخیرا با احمق ترین شخصیت تلویزیونی یعنی دان لمون مصاحبه کرده است. او کاری کرده است تا لبران جیمز باهوش به‌نظر برسد، چیزی که اصلا ساده نیست. من از مایکل [جردن] خوشم می‌آید!"
?این درحالی است که در شبکه‌های اجتماعی توییت‌های قدیمی ترامپ در ستایش لبران جیمز دست به دست می‌شوند.?این درحالی است که ملانیا ترامپ، همسر دانلد ترامپ، علیرغم توییت عجیب شوهرش دست به انتشار بیانیه‌ای در حمایت از لبران جیمز زده است. در بخشی از این بیانیه که از طرف استفانی گریشام، سخنگوی ملانیا ترامپ منتشر شده، نوشته شده است:

.

?"به‌نظر می‌رسد که لبران جیمز درحال انجام فعالیت‌هایی برای نسل‌های آینده است، و بانوی اول آمریکا همه را به برقراری دیالوگی درمورد مشکلات امروز کودکان می‌کند، همانطور که همیشه اینکار را کرده است."

.

متن کامل بیانیه را از اینجا بخوانید.

.

?البته جامعه NBA نیز ساکت نمانده است و افراد مختلفی به حمایت از لبران جیمز به توییت دانلد ترامپ واکنش نشان داده‌اند؛ از همه مهمتر، واکنش خود مایکل جردن است که مورد حمایت ترامپ قرار گرفته بود. جردن در بیانیه‌ای که به NBC News ارسال کرده، به حمایت از جیمز پرداخته و در بخشی از این بیانیه نوشته است:

.

?"من از لبران جیمز حمایت می‌کنم. او برای جامعه‌اش کار بزرگی می‌کند."

.

حالا همه‌ی این‌ها به کنار، توییت جالب محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران است که در واکنش به توییت ترامپ گفته است:

.

?"آقای دانلد ترامپ، از دیدگاه بنده همه‌ی افراد خصوصا یک رئیس‌جمهور می‌بایست همه را دوست بدارند، و تفاوتی میان آنها قائل نشوند. من به لبران جیمز، مایکل جردن، رئوف محمود و تمام ورزشکاران علاقمند هستم، و برایشان آرزوی بهترین‌ها را دارم."?امیدوارم که از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید. با اشتراک‌گذاری این متن می‌توانید موجب دلگرمی ما بشوید.

.

کپی با ذکر منبع بلامانع است.

دانلود

  • فرمت : Other / کیفیت : Other

اشتراک گذاری

1397/5/14

نظرات

ارسال نظر

پیشنهاد برای شما