ترجمه و بررسی آهنگ Blue Lights از Jorja Smith

ترجمه و بررسی آهنگ Blue Lights از Jorja Smith

?آهنگ Blue Lights، اولین تگ آهنگ از آلبوم جدید Jorja Smith، خواننده‌ی جوان انگلیسیه که با همین آلبوم Lost & Found اسم خودش رو سر زبان‌ها انداخته.

?شاید اولین موفقیت جهانی اسمیت به حضورش در دو ترک از مجموعه‌ی More Life از دریک یعنی Jorja Interlude و Get It Together برگرده

?این دختر ۲۱ ساله و خوش صدا که حالا با ادل و آلیشیا کیز مقايسه میشه، امتیازهای قابل توجهی از منتقدان گرفته و مثلا در سایت Metacritic نمره‌ی ۸۱ از ۱۰۰ گرفته.

?کل صحبت آهنگ اینه که "وقتی جرمی مرتکب نشدی، چرا باید ناخودآگاه از پلیس بترسی؟". و حرکت آهنگ به شکلی جالب صحبت‌های دوم‌شخصی که جرجا برای یک نوجوان انجام میده و خیلی ساده از ترسِ این بچه از پلیس تعجب میکنه، به سمتی میره که اواخر آهنگ خود جرجا هم از قضاوت زود هنگامش پشیمون میشه و متوجه میشه واقعیت زندگی در خیابان انقدر هم ساده نیست و میگه "وقتی صدای آژیر شنیدی فرار کن!".

?خود جرجا اسمیت درمورد این آهنگ گفته: "آهنگ آغازیه از سفر من در این آلبوم، و می‌خواستم این سفر رو از خونه شروع کنم. برگردیم به Walsall جایی که نوشتن رو شروع کردم، و این آهنگ تحت تاثیر جاییه که توش بزرگ شدم."

?اواخر آهنگ وکالی از رپر معروف و کهنه‌کار انگلیسی یعنی Dizzee Rascal می‌شنویم که متعلق به آهنگ Sirens از این رپره. خود جرجا در توضیحات مربوط به این آهنگ تأیید کرده که این آهنگ از دیزی راسکال منبع الهامش براش نوشتن این آهنگه. توضیحات بیشتر خود خواننده درمورد این آهنگ رو از اینجا بخوانید

?دریافت آلبوم Lost & Found

?در این آهنگ بارها با عبارت Blue Lights مواجه میشید که استعاره‌ای از ماشین پلیسه.

?موزیک ویدئو به همراه #زیرنویس_فارسی از این ترک رو از کانال تلگرام ما دریافت کنید.

A post shared by jmoney (@jorjasmith_) on
دانلود

  • فرمت : Other / کیفیت : Other

اشتراک گذاری

1397/4/17

نظرات

ارسال نظر

پیشنهاد برای شما