نقد کلی آلبوم Loyle Carner – Yesterday’s Gone

نسل هیپ هاپ البوم, مطالب, نقد و بررسی نقد کلی آلبوم Loyle Carner – Yesterday’s Gone

البوم مطالب نقد و بررسی

نقد کلی آلبوم Loyle Carner – Yesterday’s Gone

ارسال شده توسط Sinsep

اولین البوم رسمی رپر اهل لندن در اوایل سال جاری میلادی تحت لیبل Virgin EMI منتشر شد و نقد و نظرات مثبت زیادی رو به سمت خودش جلب کرد…

Artist :
Album: Yesterday’s Gone
Release : January 20, 2017
Label : Virgin EMI Records
Size : 97 Mg

 

اولین البوم رسمی رپر اهل لندن در اوایل سال جاری میلادی تحت لیبل Virgin EMI منتشر شد و نقد و نظرات مثبت زیادی رو به سمت خودش جلب کرد، طوری که منابع معتبر موسیقی من الجمله Metacritic امتیاز 84/100 رو به این آلبوم دادند، فضایآالبوم بگونه ای بوده که Loyle با سنت شکنی در برخی موارد و ابتکار خاص تونسته کار ارائه بده که کاملا متفاوت با فضای حال حاضر هیپ هاپ جهانه، پرداختن به موضوعات تقریبا پیش پا افتاده، بکار گرفتن هیپ هاپ اعتراضی برای بیان اختلافات خانوادگی اما نه به عنوان یک MC، آهنگ سازی کلاسیک و نوستالژی در بسیاری از ترک ها ،بخشی از عناصر تشکیل دهنده این البوم منحصر به فرد و عالیه؛ اما از نقاط عطف البوم بخصوص در بخش اهنگ سازی استفاده از پرودسور های خوب هست از جمله این افراد The Purist پرودوسر لندنی که با امثال R.A. the Rugged Man هم همکاری داشته.

? نتیجه گیری کلی در مورد البوم میتونه این باشه که اختلاف و تفاوت زیاد فضای این البوم با بقیه کار های حال حاضر عامل اصلی خوب بودن این البوم هست .

نویسنده: Young M11

برچسب , ,

نوشته شده توسط Sinsep

http://naslehiphop.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi