خبر البوم مشترک J.Cole و Kendrick Lamar (+ بروزرسانی)

نسل هیپ هاپ اخبار خبر البوم مشترک J.Cole و Kendrick Lamar (+ بروزرسانی)

اخبار

خبر البوم مشترک J.Cole و Kendrick Lamar (+ بروزرسانی)

ارسال شده توسط AliHashemi

? به نظر میرسه پروژه مشترک کندریک و جی. کول هیچ‌وقت منتشر نمیشه.

?این چیزی نیست که دلمون بخواد بشنویم،اما طبق صحبت های ترنس پانچ هندرسون مدیر لیبل Top Dawg Entertainment، پروژه مشترک کندریک لامار و جی. کول که همه امید به انتشارش داشتیم، به بن بست خورده.

?جمعه شب یکی از کاربر های توییتر از پانچ سوال کرد: “کول و کی‌دات پروژه مشترکشون رو کِی منتشر میکنن؟” شنبه صبح پانچ تنها با این دو کلمه امید همه رو متلاشی کرد: “احتمالا هرگز.”

Punch TDE Tweet

 

?شایعه احتمال انتشار پروژه مشترک این دو رپر چند ساله که در جریانه، و این شایعه از زمانی شروع شد که سال ۲۰۱۲ شنیده میشد این دو نفر در استودیو همکاری میکنن، و این احتمال ٣ سال بعد وقتی این دو نفر ریمیکس رو وقتی جی. کول رو بیت آهنگ Alright و کندریک روی بیت آهنگ A Tale of Two Citiez آهنگ جدیدی ضبط و منتشر کردن، قوت گرفت.

?این شایعه زمانی بیشتر داغ شد که اَب‌سول در ماه دسامبر در Breakfast Club این شایعه رو تاییدت کرد و همینطور اضافه کرد که ممکنه در این پروژه حضور داشته باشه.

?اب‌سول در این مورد گفت: “نمیتونم راجع بهش حرف بزنم. کاش میتونستم؛ این رفقا خیلی عجیبن. شما هیچوقت از کارشون سر در نمیارین. من فقط امیدوارم که از ورس من استفاده کنن. اونا نیاز دارن که از ورس من استفاده کنن.”

?در ادامه مجری برنامه پافشاری کرد تا وجود این پروژه بصورت رسمی تایید بشه و پرسید: “ولی آیا آلبوم مشترک کندریک-کول در کار هست؟”

?اب‌سول گفت: “اونا روش مشغولن. اونا رو یه کاری مشغول ان. اونا برای مدت ها دارن روی این لعنتی کار میکنن.”

?حالا این توییت جدید دو معنی میتونه داشته باشه؛ یکی اینکه واقعا این پروژه متوقف شده یکی هم اینکه شنونده ها رو منحرف کنن تا انتظاری برای این آلبوم نداشته باشن. امیدواریم که احتمال دوم درست از آب در بیاد، هر چقدر هم دور از ذهن باشه.

?اخیرا هردو نفر در حال برگزاری تور های خودشون یعنی DAMN. و 4 Your Eyez Only هستن و منتظر هستیم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی رخ میده.

 

بروزرسانی :

دقایقی پیش TDE در توییتر خود منتشر کرد که خبر تکذیب انتشار البوم یک شوخی بوده و تقریبا انتشار البوم حتمی میشباشد.

برچسب , , ,

نوشته شده توسط AliHashemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi