اخبار البوم Tha Carter V از Lil Wayne

نسل هیپ هاپ اخبار اخبار البوم Tha Carter V از Lil Wayne
Lil-Wayne-performing

اخبار

اخبار البوم Tha Carter V از Lil Wayne

ارسال شده توسط AliHashemi

? لیل وین اعلام کرده هر موقعی که دلش بخواد میتونه آلبوم V رو منتشر کنه.

?ویزی گفته تا بحال این کار رو انجام نداده، فقط برای اینکه نمیخواد از راه اشتباهش اینکار انجام بشه.

?در حالی که احتمالا درگیر یک نبرد قانونی با Cash Money هستش، لیل وین ادعا میکنه توانایی انتشار استودیو آلبومی که مدت هاست منتظرش هستیم رو داره. به تازگی در یک مصاحبه با Q93، این رپر نیواورلئانی ابهامات رو برطرف کرده و گفته توانایی پخش C5 رو براحتی داره اما تا زمانی که یک سری فرآیند ها طی نشن این کار رو انجام نمیده.

?ویزی توضیح داد: “صادقانه بگم، هر موقع هر کاری دلم بخواد میتونم انجام بدم؛ حق هوادارا اینه که این قضیه به شکل درستش انجام بشه و همینطور هم خواهد شد. مطمئنم که همینطور میشه. هر وقت دلم بخواد میتونم آلبومو بدم بیرون. واسه همینه که همیشه هر چی که دلم بخواد رو میدم بیرون.”

?درسته که از زمانی که مشکلات قانونی با بیردمن شروع شده، لیل وین تعداد قابل توجهی آهنگ منتشر کرده، چه بصورت رایگان و چه بصورت استریم؛ مثل آلبوم Free Weezy، آهنگ های Sorry 4 The Wait 2 و No Ceiling 2. ویزی همینطور بصورت آرتیست مهمان در تعدادی از آهنگ ها بوده و مهم تر از همه پروژه مشترکش با توچینز یعنی ColleGrove. به هر صورت، Carter V به این سادگی ها منتشر نمیشه، علیرغم اینکه وین خلاف این قضیه رو میگه؛ اون گفته: “من Carter V رو از راه اشتباهش پخش نمیکنم.”

?اگرچه مشخصا حرفی نزده، اما به نظر میرسه میخواد فرآیند قانونی و مذاکره با کش‌مانی طی بشه، و تمرکز بیشتری روی پخش آلبوم بذاره، از اونجایی که قبلا گفته بود این آخرین LP رسمیش خواهد ‌بود. تنها چیزی که حتمیه، اینه که آلبوم تکمیل شده. هم لیل وین و هم لیل توییست گفته‌ان که نسخه نهایی آلبوم رو روی گوشیشون دارن!

?جدا از این آلبوم، ویزی قبلا خبر از انتشار دو پروژه با عناوین Dedication 6 و Funeral در آینده داده بود. اما مشخص نیس این پروژه ها بعد از C5 منتشر میشن یا قبلش.

?وین این اواخر با تای دالا ساین در آهنگ Love You Better همکاری کرده. جولای هم یک EP چهار تِرکه شامل ریمیکس سینگل ترک معروف پلی‌بوی کارتی یعنی Magnolia منتشر کرد.

برچسب ,

نوشته شده توسط AliHashemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi