سال پربار و موفق آرتیست های سفیدپوست در موسیقی هیپ هاپ!

نسل هیپ هاپ نقد و بررسی سال پربار و موفق آرتیست های سفیدپوست در موسیقی هیپ هاپ!

نقد و بررسی

سال پربار و موفق آرتیست های سفیدپوست در موسیقی هیپ هاپ!

ارسال شده توسط Sinsep

? با پایان سال و انتشار بسیاری از البوم های مورد انتظار سال ، سال تبدیل به یکی از فوق العاده ترین سال ها برای موسیقی هیپ هاپ شد ، انتشار البوم تحسین برانگیز Damn. از کینگ کندریک و 4:44 از Jay Z و البوم Revival از امنم سال فوق العاده رو برای طرفداران سبک محبوب هیپ هاپ بوجود آورد .

? اما اگر واقع بینانه به موفقیت هیپ هاپ در سال نگاه کنیم و بدون هیچ تعصب نژادی و رنگ پوست حرف بزنیم ، رپر های سفید پوست نقش قابل توجهی در موفقیت و محبوبیت هیپ هاپ نه فقط در سال بلکه از سال های گذشته داشتن ، اما اگه صرفا امسال رو ملاک قضاوت قرار بدیم باز هم رپر های سفید پوست جز بهترین های سال بودن .

⚫️ نگاهی اجمالی داشته باشیم به بهترین پروژه های منتشر شده از رپر های سفید پوست ( البوم امنم بکنار) :

? لاجیک رپر 28 ساله که با انتشار البوم Everybody در سال و دریافت گواهی RIAA Gold برای البوم و سه گواهی Platinum برای سینگل 1-800-273-8255 و نامردی در گرمی و از همه مهم تر بازخورد های مثبت زیاد یکی از رکن های اصلی موفقیت سفید پوست ها و به در بود .

? مشین گان کلی رپر 27 ساله اهل کلیولند با انتشار البوم فوق العاده متنوع bloom و دریافت گواهی Gold برای خود البوم و سه گواهی Platinum برای سینگل Bad Things توانایی های بالای خودش رو در سایر سبک ها کاملا به همه ثابت کرد و تحسین اکثر منتقدین رو به خاطر استفاده از سبک های مختلف در ساخت البوم دریافت کرد .

? یلاولف کهنه کار و دوست داشتنی با انتشار البوم Trial By Fire قدرت لیریکال خودش و قدرت منحصر بفردش در تلفیق سبک ها رو به رخ کشید هر چند این البوم بخاطر سیاست های کاملا غلط لیبل شِیدی رکوردز دچار افت شدید فروش شد اما هیچکدوم از این ها نمیتونه نمیتونه لطمه ای به توانایی های بالای یلاولف بزنه .

? و بلاخره البوم Perception از NF ، که بعد از انتشار دو البوم ، سومین البوم رو در سومین سال متوالی منتشر کرد ، و مشابه البوم های قبلی کار قوی و قابل قبولی اما تفاوت اصلی این البوم برای NF مطمئنن در تجاری شدن البومش بود بطوری که البوم شماره یک چارت US Billboard 200 شد و سینگل Let You Down هم موفق به دریافت گواهی Platinum شد علیرغم اینکه NF یک Christian Rapper هست ‼️

? این تنها بخش کوچکی از خدمات سفید پوست ها به موسیقی هیپ هاپ در سال ، در حالی که البوم Macklemore و البوم جی ایزی هم از این قائده مستثنی نیست و بخشی از این سال پربار بودن .

نویسنده: Young M11

برچسب

نوشته شده توسط Sinsep

http://naslehiphop.com/

1 دیدگاه برای“سال پربار و موفق آرتیست های سفیدپوست در موسیقی هیپ هاپ!

  1. movafegham albume yellawolf mitoonest bishtar az harfa foroosh bere
    vali khob fek konam olaviat vase lbl e shady albume em bood
    too 2018 bi sabrane montazere shenidane albume 50 cent hastam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi