استورمزی، نماد تغییر در چهره‌ی موزیک انگلستان

نسل هیپ هاپ مطالب استورمزی، نماد تغییر در چهره‌ی موزیک انگلستان

مطالب

استورمزی، نماد تغییر در چهره‌ی موزیک انگلستان

ارسال شده توسط Sinsep

🔘 گاهی اوقات یک فرد یا یک طرز فکر مهم هرچند کوچک باعث انقلابی میشه ، این جمله فقط برای شرایط سیاسی صادق نیست ، این جمله شامل تقریبا تمام ابعادی میشه که به نوعی Public هستن ، یکی از موارد مربوط بحث موسیقی و بالاخص موسیقی هیپ هاپ .

🔸 موسیقی هیپ هاپ به مرکزیت ایالات متحده !! اما در سایر کشور ها هر چند همزبان هم باشند چندان به اون قدرت و مقبولیت چه از نظر مردمی و چه از نظر محدودیت های حکومتی دست پیدا نکردند.

🔺 هیپ هاپ انگلستان هیچ وقت اون وجهه جهانی رو به خودش نگرفت که در کنار هیپ هاپ ایالات متحده حرفی واسه گفتن در جوایز جهانی و معتبر و … داشته باشه ، تا اینکه واقعا یک عیسی مسیح برای هیپ هاپ انگلستان ظهور کرد با نام با لهجه خاص خودش ، کم سنو سال اما جهانی کسی که با اولین آلبومش GSAP تاریخ رو رقم زد ، و البومش تبدیل به اولین البوم Grime شد که شماره 1 UK Albums شده و سایت Metacritic به البوم امتیاز عالی 83/100 رو داد و البومش در انگلستان Platinum شد .

🔻 اما طوفان این البوم با فری استایل استثنایی SHUT UP شروع شد که به عنوان یک MC روی یک بیت Grime سنگین ورس سنگین و بی نظیری رو اجرا میکنه و واقعا باید گفت این ترک احیا کننده هیپ هاپ انگلستان در سطح جهانی بود و از اجرای فوق العادش در Brit Awards نگذریم که مهره تاییدی بود بر اینکه استورمزی فرا تر از یک ارتیست انگلیسیه و ژانر نیمه مرده Grime هنوز میتونه امیدی برای جهانی شدنش داشته باشه ، کاری که امثال Skepta ، Kano توان انجامش رو نداشتن .

📎 در تکمیل و خلاصه مطالب گفته شده باید گفت که با 24 سال سن و شهرت فعلیش رهبر بریتیش هیپ هاپ هست ، بدون شک و به نوعی کندریک لامار بریتانیا حساب میشه ‼

دریافت آلبوم Gang Signs and Prayer از استورمزی:

نویسنده:

#YoungM11

برچسب ,

نوشته شده توسط Sinsep

http://naslehiphop.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi