موفقیت در صنعت موسیقی به لطف گرایش جنسی!

نسل هیپ هاپ مطالب موفقیت در صنعت موسیقی به لطف گرایش جنسی!

مطالب

موفقیت در صنعت موسیقی به لطف گرایش جنسی!

ارسال شده توسط Sinsep

🔰یه مسئله‌ای که همیشه در مراسم‌های بزرگی مثل اسکار یا گرمی مطرح بوده، بُلد کردن یه موضوعِ به خصوص هستش. خود هم حرف خوبی زده، توی مصاحبش گفته اگه فرنک اوشن یا سم اسمیت به اصطلاح همجنس باز نبودن هیچوقت توجهی که الان بهشون هست رو دریافت نمی‌کردن، همینطور گفته اگه gay باشی بهت حتما Grammy میدن. البته اضافه کرد که این افراد هم با استعدادن ولی افراد دیگه‌ای هم با همین استعداد یا بیشتر پیدا میشن، ولی به حقشون نمی‌رسن.

🔹جالبه بدونین به طور مثال ترکی مثل Earned It از که رتبه‌ی ۳ چارت billboard رو به خودش اختصاص داد و آهنگ ۹ام سال شد (با فروش بیش از ۲ ملیون نسخه در آمریکا) در جشنواره‌ی اُسکار یا همون Academy Awards مغلوب ترک Writings On The Wall از شد که تنها تونست رتبه‌ی ۷۱ جدول رو بگیره و گواهینامه‌ی فروش نگرفت. (شخصا اولین نکته‌ای که باعث شد حس کنم فیلم Spectre در حد Skyfall نیست شروعش با این آهنگ بود در قیاس با قسمت جیمز باند که اون ترانه‌ی شاهکار رو خونده بود). حتی جایزه‌ی Golden Globe هم سم اسمیت دریافت کرد با اینکه ترانه‌های Love Me Like You Do و See You Again از ویز کلیفا هم نامزد بودن. ترک See You Again سومین ترک پرفروش دیجیتالی تاریخ هستش با فروش قریب به ۲۱ ملیون نسخه و کسب رتبه‌ی ۱ بیلبُرد.

🔹پ.ن. لازم به ذکره که هیپ هاپ و موسیقی رپ از ابتدا با Homo Sexual های مرد مشکل داشتن، تا جایی که خود فیفتی هم گفته، دوتا دختر باهم اوکین ولی وقتی حرف از دوتا مرد میشه واقعا حال بهم زنه و افراد گی باید خودشون رو بکشن LOL

نویسنده: آنکل مبین

برچسب , , ,

نوشته شده توسط Sinsep

http://naslehiphop.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2015-2017 - NasleHipHop Team All rights reserved | Designed by Ali Hashemi